به محفل ریاضی ایرانیان خوش آمدید! لطفا برای استفاده از تمامی امکانات عضو شوید
سایت پرسش و پاسخ ریاضی
+5 امتیاز
533 بازدید
در دبیرستان و دانشگاه توسط admin

سلام و احترام خدمت کاربران و بازدیدکنندگان گرامی

اکنون که بیش از 3 سال از تاسیس محفل ریاضی ایرانیان می گذرد با توجه به تجربیاتی که در این چندسال کسب کردیم متوجه شدیم که تعداد زیادی از سوالات به دلیل یادگیری ضعیف مطالب درسی می باشد. از این روی محفل علمی ایرانیان بر آن شد که در کنار سایت پرسش و پاسخ ریاضی(همین محفل ریاضی ایرانیان) اقدام به ایجاد دوره های آموزشی و آزمون های آنلاین نماید.

در چند روز آینده این سیستم به صورت آزمایشی اقدام به فعالیت خواهد کرد و کم کم دوره ها و آزمون ها افزوده خواهند شد. البته همین روندی که در محفل ریاضی داریم و کاربران خود به ایجاد پرسش و پاسخ ها اقدام می کنند مطمئنا سیستم جدید هم به همین صورت خواهد بود و هر کسی خواهد توانست که در هر زمینه ای که توانایی دارد مطالب آموزشی مناسب و کامل به همراه آزمون تولید کرده و در اختیار عموم قرار دهد.

لذا از همین جا از همه ی کسانی که توانایی ایجاد دوره های آموزشی در هر زمینه ای از ریاضیات دارند دعوت می کنیم که تا چند روز آینده به محفل علمی ایرانیان به آدرس irancircle.com مراجعه کنند.

در حال حاضر فقط در زمینه ی ریاضیات فعالیت خواهیم داشت. در صورت استقبال شما کاربران گرامی با مشورت از خود شما کم کم می توانیم تعیین کنیم که چه محفل دیگری را می توانیم دایر کنیم. بعدا که شرایط مهیا شد از کسانی که توانایی دارند که در زمینه های دیگر مثل زیست و فیزیک و زبان انگلیسی و ... جزو مدیران سایت شوند و امور را در دست بگیرند دعوت به عمل خواهد آمد.

نکته ی مهم: در چند روز آینده که محفل علمی ایرانیان راه اندازی شد از آن به بعد محفل ریاضی ایرانیان به آدرس irancircle.com/math در دسترس خواهد بود. برای اینکه شما کاربران گرامی بتوانید با همین حساب کاربری به سایت جدید محفل علمی ایرانیان هم دسترسی داشته باشید ما حساب شما را به محفل علمی ایرانیان منتقل می کنیم و رمز ورود جدید به ایمیل شما خواهیم فرستاد. لذا کسانی که در اینجا ایمیلی وارد کرده اند که به آن دسترسی ندارند باید هرچه سریعتر با مراجعه به پروفایل خود ایمیل را تغییر داده و ایمیل خود را تایید کنند. ولی کسانی که ایمیل آنها تایید شده است هیچ مشکلی نداشته وبه ایمیل آنها رمز عبور جدید فرستاده خواهد شد.

امیدواریم که این خدمت جدید مورد استقبال شما قرار گیرد.

لطفا چنانچه سوالی دارید هر کسی در پاسخ جداگانه نظر و سوالش را ثبت کند و ما در دیدگاه پاسخ خواهیم داد.

با تشکر

مدیریت محفل علمی ایرانیان

توسط good4us
سلام
ایده خوبی است.من با تجربه ای که در این سایت دارم  برخی از دوستان که واقعا از توانایی فوق العاده ای نیزدر ریاضی برخوردارند اما کم حوصله ترندوگاهی لحن مناسبی به کارگرفته نمی شود
پیشنهاد می کنم سطح ها تفکیک شده مشخص باشند و اگر دوستان می خواهند تذکر بدهند در پیام شخصی این کار را انجام بدهند تا از وجودشان به بهترین وجه استفاده شود.
من یک دبیر بازنشسته هستم که هیچ ادعایی ندارم اما فکر میکنم در تفهیم ریاضی در سطح خودم (دبیرستان یامتوسطه دوم)بخصوص دررشته تجربی می توانم به فرزندان سرزمینم خدمتی ارائه کنم
البته فراهم کردن وتنظیم ودراختیار قرار دادن مستلزم زمان است
ارادتمند همه عزیزان در این محفل گرم
توسط admin
+2
@good4us
خیلی ممنون برای ارسال دیدگاه. و تشکر از شما که اعلام آمادگی برای همکاری کردید.

گاهی اوقات ممکن است بعضی از مدیران به کاربرانی که بیش از حد قوانین را نقض کرده اند تذکرات جدی تر داده شود. همواره سیاست محفل ریاضی احترام متقابل نسبت به هر کاربر و سوالی و در هر سطحی بوده است.

در سیستم جدید امکانات زیادی فراهم شده است. برای هر دوره آموزشی کاربران می توانند امتیاز دهند(از 1 تا 5ستاره). البته همواره خوب است از نظرات دیگران استفاده شود و این امکان فراهم شده. ولی امکان پیام خصوصی هم اینجا فراهم هست.

پاسخ شما

پیش نمایش

نام شما برای نمایش - اختیاری
حریم شخصی : آدرس ایمیل شما محفوظ میماند و برای استفاده های تجاری و تبلیغاتی به کار نمی رود
کد امنیتی:
حاصلضرب 3 در 5 چقدر است؟(پاسخ حروفی)
برای جلوگیری از این تایید در آینده, لطفا وارد شده یا ثبت نام کنید.

حمایت مالی


کانال تلگرام محفل ریاضی
امروز : تاریخ شمسی اینجا نمایش داده می‌شود
...