به محفل ریاضی ایرانیان خوش آمدید! لطفا برای استفاده از تمامی امکانات عضو شوید
سایت پرسش و پاسخ ریاضی
+5 امتیاز
214 بازدید
در دبیرستان و دانشگاه توسط admin (1,501 امتیاز)

سلام دوستان گرامی

حالا که محفل ریاضی 3 هزار کاربری شده و همینطور تعداد سوالات و پاسخ ها بیش از 3 هزار شده است بر آن شدیم که نظر شما را در مورد عملکرد محفل ریاضی تا به اینجای کار جویا شویم.

چه چیزهایی در سایت محفل ریاضی درست کار می کند و کدام ها درست کار نمی کنند؟ دوست داشتید چه موارد دیگری در محفل ریاضی وجود داشت؟ و به طور کلی پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

یادآوری میکنیم که در هر زمانی اگر سوالی در مورد سایت محفل ریاضی داشته باشید می توانید سوالی ایجاد کرده و در آن از برچسب محفل-ریاضی استفاده کنید.

با تشکر

توسط alitk (210 امتیاز)
+4
همه چیز عالی،ثبت سوال سریع،فیلتر خوب،ادیت خوب از ندیران خوب،دسته بندی مناسب و دسترسی آسان و خلاصه هیچ کم ندارد.
پیشنهاد: درست کردن اپلیکیشن برای اندروید/ویندوز
توسط rafig256 (427 امتیاز)
+2
خیلی عالی است.
ای کاش یک بخش هم برای به اشتراک گذاشتن، کتابها، مقالات و جزوات ریاضی در نظر بگیرید

3 پاسخ

0 امتیاز
توسط shadow_ali (183 امتیاز)

همه چیز عالیه. :) نه پیشنهاد میخواد نه انتقاد:) مرسی ازتون

0 امتیاز
توسط 14510545 (48 امتیاز)

با عرض و سلام و تقدیر از مدیر محترم و اعضای فعال این وبسایت مفید.

پیشنهادم این است که امکان به اشتراک گذاری فایل های صوتی و تصویری نیز فراهم شود. به نظر می رسد که سرعت به اشتراک گذاری و تبادل اطلاعات به نسبت برخی محیط های دیگر، کمی پایین است. ضمنا پیش نهاد یکی از دوستان که برای اپلیکیشن شده بود می تواند راه خوب دیگری برای رسیدن به این هدف باشد.

با آرزوی موفقیت.

–2 امتیاز
توسط 890239535 (113 امتیاز)

سلام .مدیر گروه خیلی گیر میده.خواهشا هر سوالی که پرسیده میشه رو بدون منت و گیر دادن جواب بدید.فکر کنم ثواب اخروی بیشتری هم داشته باشه.

توسط admin (1,501 امتیاز)
+2
مثل اینکه شما اینجا رو با گروههای تلگرامی اشتباه گرفتید!
متاسفانه یکی از بزرگترین مشکلات سایت محفل ریاضی کسانی است که از مدیران و کاربران دیگر انتظار لطف دارند! هر بار به صورتی قوانین را نادیده می گیرند به بهانه ی اینکه وقت ندارم، بلد نیستم، عجله دارم و ...
هرجایی قوانین خاص خودش را دارد. شما که به فکر ثواب اخروی ما هستید می دانید که حتی اگر نماز بخوانید باید با یک سری قوانین خاص آن را انجام دهید. پس اگر میخواهید در اینجا فعالیت داشته باشید لطف کنید به قوانین سایت احترام بگذارید.
شما تابحال 14 سوال پرسیدید و هر بار به صورتهای مختلفی به شما تذکر داده شده و مطمئنا دیگر تذکر داده نخواهد شد. بهتر نیست قوانین را رعایت کنید؟
شاید این سایت واقعا برای شما مناسب نیست. پس بهتر است وقت خود و دیگران را تلف نکنید.
توسط 890239535 (113 امتیاز)
با سلام خدمت مدیر  محترم.از اینکه در این چند مدت به هر علتی باعث ناراحتی شما و هرشخص دیگه ای شده ام ، معذرت خواهی میکنم و امیدوارم حلالم کنید.انشاءالله همیشه موفق باشید.
توسط MSS (1,351 امتیاز)
+3
اگر به این گیر ها توجه کنید برای بار دوم اشتباه نمی نویسید. و اگر باز هم همچنان به اشتباه نویسی ادامه میدهید، مدیر و ویرایش گران را به زحمت می اندازید.
هرچند ویرایش کردن اشتباهات یا بارها و بارها تذکر دادن برای مدیر و بقیه ملال آور و خسته کننده است. اما اهمیت سایت و درستی محتوای آن بیش از آن است که این تذکرات حذف شود.
اگر شما با دیدن یک تذکر خاطرتان مکدر میشود پس حال آن شخصی که چندین بار برای شما و دیگران باید تذکرات را دوباره و دوباره تکرار کند درک کنید.

حمایت مالی

کانال تلگرام محفل ریاضی
امروز : تاریخ شمسی اینجا نمایش داده می‌شود
...