به محفل ریاضی ایرانیان خوش آمدید! لطفا برای استفاده از تمامی امکانات عضو شوید
سایت پرسش و پاسخ ریاضی
+3 امتیاز
103 بازدید
در دبیرستان توسط Elyas1 (2,266 امتیاز)
ویرایش شده توسط AmirHosein

سلام. آیا کتاب «روش‌های جبر»-ِ استاد شهریاری در بازار موجود است؟ می‌دانم نسخهٔ الکترونیکی آن موجود است. آیا می‌توان کتاب را به راحتی در هر شهری پیدا کرد؟

توسط ناصر آهنگرپور (834 امتیاز)
+2
@Elyas1 با تایپ روشهای جبر در اینترنت، چندین سایت را میتوان یافت که در صورت موجودی، خود کتاب را سفارش میگیرند و به آدرس موردنظر ارسال میکنند. سایت گیسوم و دیجی کالا معروفترینشان است.
توسط good4us (5,380 امتیاز)
+2
توسط AmirHosein (14,040 امتیاز)
+2
@good4us جالب است که اسم انتشارات در این صفحه زده شده‌است «سازمان تبلیغات اسلامی»! در حالیکه نه کتاب و نه موضوع آن ربطی به این سازمان ندارد و هم اینکه در عکس‌های قرار داده‌شده در همین صفحه، تصویر پشت جلد کتاب را که نگاه کنید نشان (آرم) انتشارات امیرکبیر دیده می‌شود.

1 پاسخ

+3 امتیاز
توسط AmirHosein (14,040 امتیاز)
انتخاب شده توسط Elyas1
 
بهترین پاسخ

انتشارات امیرکبیر این کتاب را چاپ کرده‌است که از سایت خود این انتشارات نیز می‌توانید این کتاب را جستجو و سفارش دهید. آدرس سایت این انتشارات http://amirkabirpub.ir/ است. من امروز ۱۷ آپریل ۲۰۲۱ که در قسمت جستجوی بالای صفحه «روش‌های جبری» را جستجو کردم، این کتاب را آورد (اینجا کلیک کنید). ظاهرا دوجلدی است و وضعیت آن را «موجود در انبار» زده‌است. در مورد ارسال کتاب‌ها به هر شهری آگاهی ندارم ولی می‌تواند در سایت چک کنید یا با آنها تماس بگیرید.

توضیحات تصویر


حمایت مالی

کانال تلگرام محفل ریاضی
امروز : تاریخ شمسی اینجا نمایش داده می‌شود
...