به محفل ریاضی ایرانیان خوش آمدید! لطفا برای استفاده از تمامی امکانات عضو شوید
سایت پرسش و پاسخ ریاضی
+4 امتیاز
431 بازدید
در دبیرستان و دانشگاه توسط rafig256 (646 امتیاز)
ویرایش شده توسط AmirHosein

با سلام امروز 14اُمین روز از سومین ماه میلادی سال 2022 است. از تاریخ این روز مشخص است که تناظری با عدد پی دارد. 2022.3.14. در بعضی از شهرهای ایران موسسات مختلف و یا شاید حتی دوستداران ریاضی برنامه‌ها یا مراسم‌های بزرگ و کوچکی را برگزار کرده‌اند. این پست را برای این خاطر ایجاد می‌کنم که هر کس از برنامه‌های اجرا شده در اسفند 1400 به مناسبت روز جهانی ریاضیات اطلاع دارد مشخصات آنرا و در صورت امکان لینک آنرا به عنوان پاسخ منتشر کند تا هم به عنوان یادگاری در سایت باقی بماند و هم شاید برای موسسات و انجمن‌های علمی دیگر ایده باشد برای اجرای برنامه‌های دیگر در سال‌های آتی. امیدوارم مدیران سایت با این پیشنهاد موافق باشند و اجازه دهند این پست باقی بماند و یا در صورت عدم صلاحدید به نحو مقتضی زمینه ی مشابهی را برای درج اطلاعات برنامه های اجرایی به مناسبت روز جهانی ریاضیات را منتشر نمایند.

توسط AmirHosein (19,620 امتیاز)
+2
از بخش بلاگ هم می‌شود استفاده کرد چنان که چند پست پیرامون یک سری همایش در آنجا گذاشته شده. پیرامون روز ریاضی هم فکر کنم پستی باشد. به هر حال، چون این روز مختص فقط سال ۲۰۲۲ نیست، برنامه‌هایی که امسال یا سال بعد قرار است برگزار شوند را نیز می‌توانید ارسال کنید.

1 پاسخ

+4 امتیاز
توسط rafig256 (646 امتیاز)
انتخاب شده توسط rafig256
 
بهترین پاسخ

به مناسبت روز جهانی ریاضیات یک گردهمایی در دانشگاه پیام نور مرکز مشگین شهر (استان اردبیل) برگزار شد و در آن پروفسور بیژن زاده سخنرانی نمودند. جناب دکتر نیکروز حیدری عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی نیز مقاله ای در مورد ماهیت بی نهایت ارائه دادند. حضار دانشجویان، اساتید، فارغ التحصیلان و علاقمندان رشته ریاضیات بودند. لینک خبر: https://khabartap.ir/688


حمایت مالی

کانال تلگرام محفل ریاضی
امروز : تاریخ شمسی اینجا نمایش داده می‌شود
...