به محفل ریاضی ایرانیان خوش آمدید! لطفا برای استفاده از تمامی امکانات عضو شوید
سایت پرسش و پاسخ ریاضی
+1 امتیاز
177 بازدید
در دبیرستان و دانشگاه توسط ahsedehi (6 امتیاز)
ویرایش شده توسط AmirHosein

زمانی که یک فرد یک مسألهٔ باز را حل می‌کند یا به نتیجهٔ جدیدی مانند گزاره، قضیه یا الگوریتم می‌رسد یا مثال نقض مهمی پیدا می‌کند یا به اشتباه بودن مطلبی در یک مقاله پِی می‌برد و از این موردها، گام بعدی چیست؟ لطفا راهنمایی کنید که یک فرد دانش‌آموز یا فردی که هنوز تجربهٔ آکادمی این موردها را ندارد باید چه کند.

توسط AmirHosein (19,620 امتیاز)
+2
@ahsedehi نام‌های کاربری زیادی پیش از شما پست‌های زیادی مبنی بر چنین ادعایی گذاشته بودند. اینکه چه چیزی را فکر می‌کنید اثبات کرده‌اید «پرسش» نیست. چیزی که در اینجا مطرح است و پرسیدنش تحت عنوان پرسش معقول است این است «در صورت حل کردن یک مسألهٔ باز، یا کشف یک قضیه، گزاره، الگوریتم یا نتیجهٔ علمی جدید، چه مراحلی را باید طی کنم و اقدام بعدی چیست؟» چنین پرسشی بفرستید تا پاسخ مناسب بگیرید.
توسط ahsedehi (6 امتیاز)
–1
خوب برای ثبت اثباتم باید جی کار کنم
توسط AmirHosein (19,620 امتیاز)
+1
@ahsedehi اولین گام این بود که یک ویرایش ساده بر روی پرسش‌تان انجام بدهید که الآن من به جایتان انجام دادم. بعلاوه شما در این دیدگاهتان یک‌جا می‌گوئید «برای ثبت اثباتم»! اصلا ادعا و مطالبتان را داده‌اید فردی داوری کند که الآن یک‌ضرب با اطمینان می‌گوئید اثبات و فقط به دنبال نحوهٔ ثبتش هستید؟ برای نمونه از دبیر ریاضی‌تان نظر خواسته‌اید؟

پاسخ شما


نام شما برای نمایش - اختیاری
حریم شخصی : آدرس ایمیل شما محفوظ میماند و برای استفاده های تجاری و تبلیغاتی به کار نمی رود
کد امنیتی:
حاصلجمع 7 و 4 چقدر است؟(پاسخ حروفی)
برای جلوگیری از این تایید در آینده, لطفا وارد شده یا ثبت نام کنید.

حمایت مالی

کانال تلگرام محفل ریاضی
امروز : تاریخ شمسی اینجا نمایش داده می‌شود
...