به محفل ریاضی ایرانیان خوش آمدید! لطفا برای استفاده از تمامی امکانات عضو شوید
سایت پرسش و پاسخ ریاضی
+2 امتیاز
123 بازدید
در دبیرستان و دانشگاه توسط Taha1381

چگونه متخصص،ویراستار و ... شویم.

با سلام من بعضی از کاربران با امتیاز کمتر از کاربران عضو ویراستار یا متخصص یا ... شدن می خواستم برسم چه جوری میشه به این مقام ها دست یافت؟

1 پاسخ

+3 امتیاز
توسط admin
انتخاب شده توسط Taha1381
 
بهترین پاسخ

سلام. سوال خوبی پرسیدید.

بعضی از فعالیت های مدیریتی با به دست آوردن امتیاز خاص برای شما آزاد می شود می توانید لیستی از این فعالیت ها را در اینجا ببینید: http://math.irancircle.com/help#m5

اما سطح دسترسی به برخی فعالیت های مدیریتی فقط برای بعضی کاربران که به عنوان متخصص، ویراستار یا معاون و مدیریت کل مشخص شده اند امکان پذیر است و با به دست آوردن امتیاز نمی توانید به این موارد دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال پنهان کردن پرسش ها و پاسخ ها فقط برای مدیران(اعم از متخصص، ویراستار ، معاون و مدیرکل) امکان پذیر است و برخی موارد هم هست که فقط برای مدیریت کل امکان پذیر هست.

البته اینکه ما چرا برخی فعالیت ها را مشروط به رسیدن به امتیاز خاصی کردیم و برخی فعالیت های دیگر را فقط برای مدیران آزاد گذاشتیم از روی تجربه این چند سال فعالیت محفل ریاضی وهمچنین سایت های بزرگی مثل stackexchange است. ممکن است برخی امتیازات مدیریتی دیگر را در آینده بر اساس کسب امتیازی خاص قرار دهیم. شما هم می توانید این موارد را به ما پیشنهاد بدید و ما با مدیران در میان گذاشته و نتیجه را به شما گزارش دهیم.

انتخاب کارشناسان و ویراستاران و معاون در حال حاضر فقط بر عهده بنده می باشد(ممکن است بعدا تصمیم بگیریم که مدیران دیگر هم بتوانند کارشناسان یا متخصصینی را انتخاب نمایند) و بر اساس فعالیت هایی که در سایت مشاهده می شود این کار صورت می پذیرد. درحال حاضر مدیران ما کسانی هستند که هویت آنها برای ما کاملا شناخته شده است و دارای مدرک دکتری در یکی از شاخه های ریاضیات هستند یا دانشجوی دکتری ریاضی می باشند. البته به نظر من حتما لازم نیست که دارای مدرک دکتری باشید تا بتوانید به این عناوین دست یابید و باید این مساله را با مدیران و کاربران مطرح کرد که واقعا چه شروطی برای اخذ این عناوین لازم است!؟ تا به حال من در این مساله کاملا بر اساس شناخت خودم عمل کردم!

ممنون از سوال شما

موفق باشید.

توسط Taha1381
–1
با سلام بهتر نیست مانند سایت stack exchange برای انتخاب مدیران رای گیری داششته باشید.
توسط admin
+2
@Taha1381
پیشنهاد خوبیه. ولی واقعا چند نفر در رای گیری شرکت میکنن؟
به نظر من باید با توجه به بضاعتی که در سایت ما وجود داره تصمیم گیری کنیم و روش مناسبی برای انتخاب مدیران انتخاب کنیم.

حمایت مالی


کانال تلگرام محفل ریاضی
امروز : تاریخ شمسی اینجا نمایش داده می‌شود
...