به محفل ریاضی ایرانیان خوش آمدید! لطفا برای استفاده از تمامی امکانات عضو شوید
سایت پرسش و پاسخ ریاضی
–2 امتیاز
47 بازدید
در دانشگاه توسط NILS (-3 امتیاز)
ویرایش شده توسط AmirHosein

سلام دوستان. کسی می‌تونه من رو راهنمایی کنه که کدوم ترجمه ی آدامز بهتر هست؟ چون نشر های زیادی اون رو ترجمه کردند. به علاوه نظر های متفاوتی درباره ی این کتاب هست آیا به نظرتون برای کسی که رشته ریاضی میخونه (بدون توجه به منبع دانشگاه برای مطالعه ی خودخوان) این کتاب مناسبه؟
خیلی ممنونم.

توسط AmirHosein (14,040 امتیاز)
+2
@NILS برای افراد متفاوت کتاب متفاوتی ممکن است بهتر باشد برای همین برای بخش دوم پرسش‌تان بهتر است اطلاعات بیشتری بدهید. ولی در مورد بخش نخست پرسش‌تان من ایران نیستم، سایر دوستان @fardina و @erfanm و @kazomano و @mirismaili و @MojtabaV و @good4us شاید نظری داشته‌باشند.
دو نکتهٔ مهم. همیشه یک کتاب را با اسم دقیقش معرفی کنید. در محیط پیرامون‌تان شاید یک کتابی را چیزی خطاب کنید ولی بیرون از آن محیط کتاب مورد نظر با نام اصلی‌اش به همراه نام اصلی نویسنده قابل شناسایی است. آدامز نام یک فرد است و این فرد ممکن است چندین کتاب داشته باشد (از این هم بگذریم که آدامز ممکن است نام‌خانوادگی یا نام کوچک باشد و افراد زیادی این نام را داشته باشند). برای نشانه‌های نگارشی مانند نقطه و علامت پرسش نیز همیشه بین آنها و واژهٔ پیشین‌شان هیچ فاصله‌ای نباید باشد و فقط بین آنها و واژهٔ پس از آنها باید یک فاصله باشد.

پاسخ شما


نام شما برای نمایش - اختیاری
حریم شخصی : آدرس ایمیل شما محفوظ میماند و برای استفاده های تجاری و تبلیغاتی به کار نمی رود
کد امنیتی:
حاصلجمع 7 و 6 چقدر است؟(پاسخ حروفی)
برای جلوگیری از این تایید در آینده, لطفا وارد شده یا ثبت نام کنید.

حمایت مالی

کانال تلگرام محفل ریاضی
امروز : تاریخ شمسی اینجا نمایش داده می‌شود
...